Azoru salas, lidojumi no Rīgas, 4 dienas, 14. novembrī, Flymeaway - cena no 699€

Azoru salas
14. - 17. novembris


14. 11.2020.
05:00 Izlidošana no Rīgas uz Azoru salām (Ponta-Delgada lidosta)
08:30 Ielidošana Ponta-Delgadā
Transfērs no lidostas uz viesnīcu

Ponta Delgadas pilsēta un Sete Cidades ezeri

14.11.2020 09.30 izbraukšana no viesnīcas
Cena: 60 EUR
Cenā iekļauts: transports, radioaustiņas, pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti) un krieviski runājoša gida pakalpojumi
Pirmās dienas ekskursija ievaddaļa tiks veltīta Sau Migela salas galvaspilsētas Pontas Delgadas izpētei, kuru gida pavadībā izstaigāsim kājām.
Pa pilsētas galveno avēniju dosimies apskatīt pilsētas Domes ēku, ievērojamākās baznīcas- Matriza, “ Cerību konventu” ar tā svētnīcu un Veco Jezuītu koventu, kas lepojas ar skaistāko baroka fasādi Azoru salās. Paviesosimies arī pilsētas tirgū..
Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz Sete Sidades jeb Septiņu pilsētu kalniem. Pa Dienvidrietumu ceļu, gar okeāna piekrasti un zaļām pļavām dosimies līdz pirmajai pieturai – skatu laukumam Višta du Rei. No šejienes paveras elpu aizraujoša panorāma uz Sete Cidades ezeriem – vienu zilā, bet otru zaļā krāsā, kas izvietojušies milzīgā vulkāna krāterī. Eksursija turpināsies pa burvīgiem lauku ceļiem, kas skatienam pavērs salas ziemeļu un dienvidu piekrastes pagarinājumus, kā arī centrālās daļas kalnus. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim arī siltumnīcas, kur nogatavojas slavenie Azoru salu ananāsi.
Ekskursijas ilgums~līdz 18:00

Ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem
15.11.2020 09:00 Izbraukšana no viesnīcas
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns vai alus, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti) Ekskursija dāvanā, rezervējot ceļojuma komplektu līdz 29.februārim! Standarta cena 60 EUR.
Izbrauksim no Pontas Delgadas un vispirms apstāsimies pludmalē Ribeira Kente ( Ribeira Quente). Pēc īsas pastaigas okeāna krastā, dosimies uz Ponta da Madrugada – vienu no pašiem ievērojamākajiem salas skatu laukumiem, no kura aplūkojams bezgalīgais Atlantijas okeāns.
Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Povoacao- munipalitāti Sau Migelas dienvidaustrumu daļā, kur apmetās salas pirmie iemītnieki. Šeit apskatīsim pilsētas centru un miniatūru zooloģisko dārzu.
Ekskursija turpināsies uz salas ziemeļaustrumiem, kas ir Sau Migela salas vismazāk apdzīvotais rajons, klāts kalniem, mežiem un ielejām. Ciemata Nordeste restorānā nobaudīsim pusdienas un tālāk dosimies uz botānisko parku Ribeira duš Kalderoeš ar pašu gleznaināko salas ūdenskritumu Līgavas plīvurs. Ainavām un ciematiem mainoties, nonāksim skatu laukumā Saltu du Kavalu (Salto do Cavalo) no kura var redzēt divus salas lielākos vulkāniskos kompleksus Povoasau un Furnas. Pēc tam atgriezīsimies Pontā Delgadā.
Ekskursijas ilgums ~ līdz 17:30

Terseiras sala
16.11.2020 07:00 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu 08:40 Izlidošana uz Terseiras salu ar vietējo aviolīniju lidmašīnu 09:20 Ierašanās Terseirā
Cena: 285 EUR
Cenā iekļauts: lidmašīnas biļete, transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Algar do Carvao, vīna degustācija un pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti)
07:00 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu
08:40 Izlidošana uz Terseiras salu
09:20 Ierašanās Terseirā
Vispirms dosimies Serra do Cume kalnu grēdas virzienā, kur skatu laukumā varēsim aplūkot salas plašumus. Nākamais pieturas punkts būs neaktīvs vulkāns Brasil, no kura skatu laukuma paveras panorāma pāri pusei no Terseiras salas, salas galvaspilsētai Angra do Heroismo un lielākajam spāņu būvētajam fortam Castelo de Sao Juao Batista, kas atrodas vulkāna pakājē.
Pēc pusdienām vietējā restorānā, dosimies uz salas ziemeļu piekrasti, kur atrodas Biscoitos ciemats, kas slavens ar savu vīna muzeju. Te apskatīsim vīnogulāju dārzus un degustēsim vietējo vīnu. Okeāna piekrastē redzēsim brīnišķīgus sastingušas lavas izveidotos dabiskos peldbaseinus, kuros, labvēlīgu laika apstākļu gadījumā, varēs arī nopeldēties.
Terseiras salas ekskursijas laikā apmeklēsim arī unikālo dabas veidojumu -Algar do Carvao alu, kas atrodas izdzisušā vulkānā.
18:00 transfērs uz Terseiras salas lidostu
19:25 izlidošana uz Sau Migela salu
20:05 ierašanās Sau Migela salā un transfers uz viesnīcu
Ekskursijas ilgums ~ līdz 20:30
*Ekskursijas pēdējais iegādes termiņš - 17.oktobris!

Ekskursija uz Uguns ezeru, Furnas ieleju un Terra Nostra parku
17.11.2020 09.00 Izbraukšana no viesnīcas
Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti), ieejas maksa Terra Nostra parkā un Furnas ezera fumarolu zona
Vispirms dosimies salas dienvidu piekrastes virzienā garām Barosa kalnam, no kura virsotnes var pārredzēt abus salas krastus. Pēc tam, dodoties uz ziemeļiem, rāmais Uguns ezers un brīnišķīgā ainava tam visapkārt, būs labi pārskatāma. Šeit aug endēmiskie augi un ligzdo jūras putni. Uguns ezers un tā apkārtne ir pasludināti par dabas lieguma zonu. Pēc tam dosimies uz Santa Iria skatu laukumu, no kura labi pārskatāma salas ziemeļu piekraste. Turpinot ceļu ziemeļu virzienā, apstāsimies pie Gorreanas tējas fabrikas un plantācijām, lai apskatītu tējas krūmiem apaugušās terases, iepazītos ar fabrikas darbību un nobaudītu tasi vietējās tējas vai fabrikā ražoto saldējumu, kas skaitās pats garšīgākais salā.
No skatu laukuma Piku du Ferru varēs apbrīnot salas lielāko un vecāko vulkāna krāteri, kurā atrodas Furnas ezers un spa. Šeit pieejami 22 ārstniecisko minerālūdens veidu.
Pirms pusdienām apstāsimies Furnas ezera krastā, kur būs iespēja vērot, kā no vulkāniskas ielejas dzīlēm tiek izvilkti milzīgi katli ar gaļas un dārzeņu sautējumu ( Cozido), kuru pēc tam vietējie restorāni piedāvās nobaudīt pusdienās.
Pēc pusdienām, pastaiga romantiskajā Terra Nostra parkā, kur apskatāmi tropiskie augi no visas pasaules. Parkā atrodas arī termisko ūdeņu peldbaseins, kurā būs iespēja nopeldēties (iesakām līdzi ņemt tumšas krāsas peldkostīmu/peldbikses).
Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Furnas ielejas karstajiem un minerālūdens avotiem, kuri ir unikāls vulkānisks elements Azoru salās.
Atgriezīsimies Pontā Delgadā, braucot pa salas dienvidu piekrasti.
Ekskursijas ilgums ~ līdz 17:30

18:30 transfērs no viesnīcas uz lidostu
21:00 izlidošana uz Rīgu

18. novembris
05:40 ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā 699 EUR ir iekļauts:
* lidojums Rīga - Azoru salas - Rīga (ar nododāmo bagāžu 10kg un rokas bagāžu 5kg)
* uzkodas lidmašīnā
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta 
* dzīvošana 3 naktis viesnīcā Neat Hotel Avenida 3* vai Hotel Marina Atlantico 4* divvietīgā numurā ar brokastīm
!!!Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 29.februārim, dāvanā ekskursija uz Sau Miguel salas ziemeļaustrumiem (vērtībā 60 EUR)!

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas (iesakām pasūtīt iepriekš, iegādājoties ceļojumu)
* bērniem līdz 2 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem līdz 12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Populārās viesnīcas Azoru salās
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account